Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması 12 kg
Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması 12 kg

Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması 12 kg (1030-12375896)

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺1.890,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.750,00(KDV Dahil)

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK VE SAĞLIKLI SİNDİRİM 

 

MİNİK DOSTUNUZA GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ 

 

Yavru köpeğinizin sağlıklı büyüme için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içerir. Gestasyon ve emziren anneler için de uygundur.

 

OPTİDIGEST FORMÜL SAĞLIKLI SİNDİRİM - Bu formül ile sindirim sistemini destekleyen besinlerin özel bir kombinasyonu olan OPTIDIGEST içerir. Bunlar, sindirim sürecini kolaylaştıran yüksek sindirilebilir bileşenler (yumurta gibi) ve dışkı kalitesini destekleyen doğal bir kil içerir . Sağlıklı yaşamın en temelinde sağlıklı sindirim yatar . Bu formül içerdiği probiyotikler ile mikroflora dengesini korur ve geliştirir . Sindirim rahatsızlığından sonra köpekler genellikle bu deneyimi yedikleri yemeğin özel tadıyla ilişkilendirir . Bu konuda dostunuza yardımcı olmak ve yeme dengesini bozmamak için çeşitli lezzetler içerir . 

 

SAĞLIKLI DERİ VE PARLAK TÜYLER - Pro plan içerdiği balık yağı sayesinde deri sağlığının korunmasında ve iyileştirilmesinde katkı sağlar . Sağlıklı deri tüylerinde köklerini daha iyi tutar ve sağlıklı tüylerin devamlılığını sağlar . Besin olarak içerdiği element mineral ve vitaminler sayesinde tüylerin yapısının gelişmesi ve daha parlak daha sağlıklı olmasını sağlar . Tüy dökümü tüm hayvanseverlerin ortak sorunu olmuş durumda ve bu sorun sadece vucüdun sağlıklı enzimleyebildiği besinler ile giderilebilir . Pro plan dostunuza bunu sunar . 

 

ÖZENLİ BAKIM SAĞLIKLI YILLAR - Minik dostunuzu çok seviyorsunuz ve onun için elinizden gelen tüm özeni gösteriyorsunuz . Verdiğimiz mamanın kalitesi , sindirilebilirliği ve vücut tarafından elementlerin enzimlenebilirliği ile doğrudan ilgilidir . Kaliteli içeriğin önemi urada ortaya çıkmaktadır . Pro Plan dostunuzu tam ve dengeli besleme imkanı sunar . Tam beslenme ile bütün vücut faaliyetleri ve işlevsellik en sağlıklı şekilde devam eder . Düzgün beslenme sağlıklı yaşam demektir .

 

iÇERİK - Kuzu eti %19 , mısır , kurutulmuş kanatlı proteini , pirinç %8 , mısır grizi , hayvansal yağ , kurutulmuş pancar küspesi , mısır gluten unu , soya unu , mineraller , kurutulmuş yumurta , balık yağı , sakatat , maya .

 

ANALİZ DEĞERLERİ - Ham protein % 26 , ham yağ %16 , ham kül %7.5 , selüloz %2.5 

 

 

KENDİ PAKETİNDE +5 İLE +25 ARASI SICAKLIKTA SAKLAYINIZ . 

 

 

MAMA GEÇİŞLERİNDE GEÇİŞ TALİMATLARINA UYUNUZ . 

 

PETBÜFE , ALDIĞINIZ ÜRÜNLERE TAZELİK VE ORJİNALLİK GARANTİSİ SUNAR . 

 

 

Etiketler
Pro Plan, Pro Plan Puppy, Pro Plan Puppy Medium, Pro Plan Puppy Medium Kuzu, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Köpek kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Maması, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek Maması, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Köpek kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Maması, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu 12, Pro Plan Puppy Medium Kuzu 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Kuzu kg, Pro Plan Puppy Medium Etli, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek Maması, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek 12, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Etli Köpek kg, Pro Plan Puppy Medium Etli Maması, Pro Plan Puppy Medium Etli Maması 12, Pro Plan Puppy Medium Etli Maması 12 kg, Pro Plan Puppy Medium Etli Maması kg, Pro Plan Puppy Medium Etli 12, Pro Plan Puppy Medium Etli 12 kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR