Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 kg
Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 kg

Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek Maması 3 kg (1030-12272215)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺850,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺750,00(KDV Dahil)

Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 kg

 

OPTİDERMA FORMÜL İLE DERİ VE TÜY SAĞLIĞI EMİN ELLERDE 

 

 

Mini ırk dostunuzun ağız yapısına ve vücut gereksinimlerine uygun fomüle edilmiştir .  

 

OPTİDERMA FORMÜL İLE MAXİMUM DESTEK - Bu formül , sağlıklı deriyi ve güzel kürkü desteklemek için kanıtlanmış amino asitler, esansiyel yağ asitleri, B-vitaminleri , çinko ve protein kaynağı gibi cilt hedefli besinlerin özel bir kombinasyonu olan OPTIDERMA'yı içerir.

 

Somon bakımından zengin olan reçete aynı zamanda deri hassasiyetinin riskini azaltmaya ve aktif bir yaşam tarzı için sağlıklı eklemleri desteklemeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

 

SAĞLIKLI DERİ VE PARLAK TÜYLER - Pro plan içerdiği balık yağı ve yüksek oranda somon eti sayesinde deri sağlığının korunmasında ve iyileştirilmesinde katkı sağlar . Sağlıklı deri tüylerinde köklerini daha iyi tutar ve sağlıklı tüylerin devamlılığını sağlar . Besin olarak içerdiği element mineral ve vitaminler sayesinde tüylerin yapısının gelişmesi ve daha parlak daha sağlıklı olmasını sağlar . Tüy dökümü tüm hayvanseverlerin ortak sorunu olmuş durumda ve bu sorun sadece vucüdun sağlıklı enzimleyebildiği besinler ile giderilebilir . Pro plan dostunuza bunu sunar . 

 

ÖZENLİ BAKIM SAĞLIKLI YILLAR - Minik dostunuzu çok seviyorsunuz ve onun için elinizden gelen tüm özeni gösteriyorsunuz . Verdiğimiz mamanın kalitesi , sindirilebilirliği ve vücut tarafından elementlerin enzimlenebilirliği ile doğrudan ilgilidir . Kaliteli içeriğin önemi urada ortaya çıkmaktadır . Pro Plan dostunuzu tam ve dengeli besleme imkanı sunar . Tam beslenme ile bütün vücut faaliyetleri ve işlevsellik en sağlıklı şekilde devam eder . Düzgün beslenme sağlıklı yaşam demektir .

 

 

iÇERİK - Somon %14 , mısır , kurutulmuş somon proteini , pirinç %14 , mısır grizi , hayvansal yağ , kurutulmuş pancar küspesi , mısır gluten unu , soya unu , mineraller , kurutulmuş yumurta , mısır nişastası , kurutulmuş hindiba kökü , soya fasulyesi yağı , balık yağı , sakatat , maya .

 

ANALİZ DEĞERLERİ - Ham protein % 27 , ham yağ %17 , ham kül %7.5 , selüloz %2.5 

 

 

KENDİ PAKETİNDE +5 İLE +25 ARASI SICAKLIKTA SAKLAYINIZ . 

 

MAMA GEÇİŞLERİNDE GEÇİŞ TALİMATLARINA UYUNUZ . 

 

PAKETİN AÇILAN BÖLÜMÜ MAMANIN TAZELİĞİNİ KORUMASI İÇİN '' ZIP SYSTEM '' DİR .

 

 

 

PETBÜFE , ALDIĞINIZ ÜRÜNLERE TAZELİK VE ORJİNALLİK GARANTİSİ SUNAR . 

 

 

Etiketler
Pro Plan, Pro Plan Adult, Pro Plan Adult Small, Pro Plan Adult Small Mini, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek Maması, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek Maması 3, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek Maması kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek 3, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Köpek kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Maması, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Maması 3, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu Maması kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu 3, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Somonlu kg, Pro Plan Adult Small Mini Köpek, Pro Plan Adult Small Mini Köpek Maması, Pro Plan Adult Small Mini Köpek Maması 3, Pro Plan Adult Small Mini Köpek Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Köpek Maması kg, Pro Plan Adult Small Mini Köpek 3, Pro Plan Adult Small Mini Köpek 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Köpek kg, Pro Plan Adult Small Mini Maması, Pro Plan Adult Small Mini Maması 3, Pro Plan Adult Small Mini Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini Maması kg, Pro Plan Adult Small Mini 3, Pro Plan Adult Small Mini 3 kg, Pro Plan Adult Small Mini kg, Pro Plan Adult Small Somonlu, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek Maması, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek Maması 3, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek Maması kg, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek 3, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek 3 kg, Pro Plan Adult Small Somonlu Köpek kg, Pro Plan Adult Small Somonlu Maması, Pro Plan Adult Small Somonlu Maması 3, Pro Plan Adult Small Somonlu Maması 3 kg, Pro Plan Adult Small Somonlu Maması kg, Pro Plan Adult Small Somonlu 3, Pro Plan Adult Small Somonlu 3 kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR