Gimcat Malt Soft Extra 100 Gr
Gimcat Malt Soft Extra 100 Gr

Gimcat Malt Soft Extra 100 Gr (40751)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺205,00(KDV Dahil)

DAİLY ANTI-HAIRBALL SUPPORT

Gimcat Malt Soft Extra 100 Gr 

 

Sağlıklı ve Kaliteli Bir Yaşam İçin - Kendini yalayarak temizleyen minik dostunuzun bu yalanma sırasında midesine giden tüyler sindirilemeyebilir. Midedeki bu tüyleri sindiremeyen minik dostunuz kusarak bu tüylerden kurtulmak ve midesini rahatlatmak isteyecektir. Her seferinde öğürme refleksi dostumuza zarar vermekte ve tüyleride tamamını sağlıklı bir şekilde atamamakta burada ise malt macunlar devreye giriyor. Gimcat Malt Soft Extra , minik dostunuzun midesinde biriken tüylere yapışarak dışkı yoluyla tüyleri dışarı atmasına yardımcı oluyor. Sağlıklı bir bünye sağlıklı bir sindirim ile başlar. Herhangi bir sağlık problemi , sindirimde tıkanma yaşanmaması için 4 aylıktan büyük kedilerin tamamında kullanılmalıdır. 

Kullanım Şekli ve Tarifnamesi - Gimcat Malt Soft Extra , günlük 2 cm kadar direkt verilir. Dostunuzun yememesi halinde ise mamasına katılarak yemesi veya vücudunun herhangi bir yerine sürülerek yalanması sağlanır. Minik dostunuzun su kabında mutlaka taze su bulundurunuz. 

Bileşimi ve içeriği - Malt , yüksek kaliteli yağlar , selüloz , pisilyum kabukları , karaağaç kabukları , beta glukanlar 

 

 

KENDİ AMBALAJINDA SERİN YERDE SAKLAYINIZ . 

GIDA TAKVİYESİ OLDUĞU İÇİN TARİHİ HARİCEN AĞZI AÇILDIKTAN SONRA 6 AY İÇERİSİNDE TÜKETİLMELİDİR. 

PETBÜFE ALDIĞINIZ ÜRÜNLERE TAZELİK VE ORJİNALLİK GARANTİSİ SUNAR.