ALLDAY All-MİX Cat Meyveli Paste 100 Gr
ALLDAY All-MİX Cat Meyveli Paste 100 Gr

ALLDAY All-MİX Cat Meyveli Paste 100 Gr (175720)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺118,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)

SEÇİCİ KEDİLERE ÖZEL MEYVE AROMALI MALT 

Allday All-Mix Meyveli Kedi Malt Paste 100 gr

 

Sağlıklı ve Kaliteli Bir Yaşam İçin - Kendini yalayarak temizleyen minik dostunuzun bu yalanma sırasında midesine giden tüyler sindirilemeyebilir. Midedeki bu tüyleri sindiremeyen minik dostunuz kusarak bu tüylerden kurtulmak ve midesini rahatlatmak isteyecektir. Her seferinde öğürme refleksi dostumuza zarar vermekte ve tüyleride tamamını sağlıklı bir şekilde atamamakta burada ise malt macunlar devreye giriyor. Allday All-Mix Meyveli Kedi Malt Paste , minik dostunuzun midesinde biriken tüylere yapışarak dışkı yoluyla tüyleri dışarı atmasına yardımcı oluyor. Meyveli aromalı içeriği sayesinde sevilerek tüketilir. Sağlıklı bir bünye sağlıklı bir sindirim ile başlar. Herhangi bir sağlık problemi , sindirimde tıkanma yaşanmaması için 4 aylıktan büyük kedilerin tamamında kullanılmalıdır. 

Kullanım Şekli ve Tarifnamesi - Allday All-Mix Meyveli Kedi Malt Paste , günlük 4 cm kadar direkt verilir. Dostunuzun yememesi halinde ise mamasına katılarak yemesi veya vücudunun herhangi bir yerine sürülerek yalanması sağlanır. Minik dostunuzun su kabında mutlaka taze su bulundurunuz. 

Bileşimi ve içeriği - Malt ekstresi , yulaf unu , liquid oil , sodyum benzoat , potasyum sorbat , karamel , deionize water , nar aroması , balkabağı aroması , portakal aroması , yaban mersini aroması 

 

KENDİ AMBALAJINDA SERİN YERDE SAKLAYINIZ . 

GIDA TAKVİYESİ OLDUĞU İÇİN TARİHİ HARİCEN AĞZI AÇILDIKTAN SONRA 6 AY İÇERİSİNDE TÜKETİLMELİDİR. 

 

PETBÜFE ALDIĞINIZ ÜRÜNLERE TAZELİK VE ORJİNALLİK GARANTİSİ SUNAR. 

Benzer Ürünler